خانه / انجام پایان نامه دکتری / پایان نامه ارشد و دکتری ، مهارت تخصصی در کسب‌ و کار
پایان نامه ارشد و دکتری ، مهارت تخصصی در کسب‌ و کار

پایان نامه ارشد و دکتری ، مهارت تخصصی در کسب‌ و کار

یک مدرک کارشناسی ارشد و دانشگاهی در یک رشته مرتبط با کسب و کار می تواند به شما در ارتقاء موقعیت های بالاتر در یک شرکت یا بخش کمک کند که در ان بخش ترفیع پیدا کنید . این همچنین به عنوان مسیری برای گذار افراد حرفه ای برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی در عرصه های غیر تجاری هستند ، عمل می کند . در حالی که برای یک مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب‌ و کار به راحتی معتبرترین مدرک کسب‌ و کار فارغ‌ التحصیل است ، گزینه‌های تخصصی دیگری نیز وجود دارند .

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

مدرک MBA به این دلیل  شایع است که طیف وسیعی از دوره های کاری پیشرفته ارایه می دهد که انعطاف پذیری بیشتری در اعمال اموزش به شغل انها میدهد . یک برنامه اجرایی MBA معمولی یک یا دو سال طول می کشد و شامل دوره های مدیریت استراتژیک ، منابع انسانی ، مالی ، حسابداری ، تجارت بین المللی ، تدارکات و بازاریابی می شود . در حالی که بسیاری از دانشجویان MBA به دنبال فرصت هایی برای مدیریت یا کارآفرینی هستند ، برخی دیگر فقط  بسادگی می خواهند قدرت کسب درآمد و انعطاف پذیری شغلی را افزایش دهند .

کارشناسی ارشد حسابداری

برای دانشجویانی که مسیر شغلی بیشتر و متمرکز تری دارند ، یک مدرک تحصیلی فارغ‌ التحصیل تخصصی دوره های کارشناسی خاص شغلی را ارائه می دهد . استاد حسابداری ، گاهی اوقات به عنوان استاد حسابداری نامیده می شود ، برای حسابدارانی که در حال حاضر یا مشتاق هستند که یا می خواهند خود شرکت حسابداری خود را مدیریت کنند یا موقعیت یک مقام ارشد در یک شرکت حسابداری یا شرکت را کسب کنند مفید است . دانشجویانی که این مدرک را پی‌گیری می کنند ، اغلب دارای مدرک حسابداری هستند و بسیاری از آنها مدرک معتبر دولتی تایید شده را کسب کرده‌اند . یک برنامه Grad در حسابداری شامل تجزیه و تحلیل ، پیش بینی و برنامه ریزی بازار است .

کارشناسی ارشد امور مالی

در حالی که مدیریت مالی بخش مهم و قابل توجهی از  مدیریت اجرایی MBA است ، دانشجویان در رشته های مالی با مدرک کارشناسی در کسب‌ و کار  یا امور مالی ممکن است این مدرک تخصصی را ترجیح دهند . در این برنامه Grad ، دانشجویان یاد می گیرند که از فرآیندهای مالی استفاده کرده و از ابزارهای تحلیل آماری ، مدل سازی مالی ، مدیریت نمونه کارها ، مدیریت پورتفولیو ، ارزیابی بانکی و سایر انواع تحقیقات مالی استفاده کنند . متخصصین مالی یا متخصصان مشتاق سرمایه گذاری ممکن است این نوع از درجه مالی متمرکز را انتخاب کنند .

کارشناسی ارشد مدیریت

مديريت و مديريت بازرگانی و کسب و کار اغلب در سطح لیسانس دانشجويان و فارغ التحصيلان اشتباه گرفته مي شود . مدیریت کسب و کار شامل طیف گسترده ای از منابع استراتژیک ، مالی ، منابع انسانی و حوزه‌های حسابداری را در بر می‌گیرد ، در حالی که مدرک کارشناسی ارشد در مراکز مدیریتی مستقیما بر فرایندهای مدیریت ، نظارت و تصمیم گیری بستگی دارد . این مدرک برای کسی مناسب است که به شرکت خود بپردازد یا نقش رهبری مهمی را دریک کسب‌ و کار ایفا کند .

کارشناسی ارشد بازاریابی

مدرک دانشگاهی کارشناسی ارشد در بازاریابی برای یک متخصص بازاریابی که به دنبال فرصت های تبلیغاتی ارتقاء برای  مدیر بازاریابی یا موقعیت مدیران است مفید است . در این زمینه ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی اغلب درگیر موردی می‌شوند که در آن  مطالعات موردی بیشتری داشته باشند ، در حالی که آنها می آموزند اصول نامگذاری تجاری ، تقسیم بندی بازار و و تبلیغات را اعمال و استفاده کنند . حتی متخصصان کهنه‌ کار بازاریابی مجله ممکن است در این مدرک کارشناسی ارشد را کسب کنند .

حتما ببینید

انجام پایان نامه دکتری روان شناسی

برای انجام پایان نامه دکتری روان شناسی چه مطالعاتی داسته باشیم ؟

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی : روانشناسی یکی از مهم ترین رشته های دانشگاهی می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *