آخرین خبرها
خانه / انجام پایان نامه دکتری / اهمیت سند پایان نامه برای داوران در روز انجام دفاع از پایان نامه و رساله دکتری مدیریت چقدر است؟

اهمیت سند پایان نامه برای داوران در روز انجام دفاع از پایان نامه و رساله دکتری مدیریت چقدر است؟

اهمیت سند پایان نامه برای داوران در روز انجام دفاع از پایان نامه و رساله دکتری مدیریت چقدر است؟

من می خواهم از پایان نامه خود در زمینه شبکه های کامپیوتری در مقطع کارشناسی ارشد دفاع کنم. همه کارها انجام شده است و اکنون می خواهم سند پایان نامه ام را بنویسم. آیا این مدرک برای داوران در روز دفاع مهم است یا نه برای ارزیابی پایان نامه من؟

این سوال را می پرسم چون فکر می کنم فقط به روش و نتیجه و ارائه پیشنهادی شما توجه می کنند.

آیا این سند برای آنها مهم است؟ زیرا اگر آنها توجه زیادی به این موضوع نداشته باشند من دوست ندارم برای آن تلاش زیادی کنم شاید شما بگویید که من می توانم آن را برای هر نقل قولی در اینترنت قرار دهم. زبان ما انگلیسی نیست.

اگر پاسخ مثبت است. منظورم این است که در صورت ارزیابی پایان نامه من به سند توجه کنند. چه پارامتری برای آنها مهم است. یا بهتره بگم بولد کنم کدوم قسمت یا چطوری پایان نامه ام رو بنویسم تا داورها بهش توجه کنن؟ و خودشان می گویند این دانش آموز خیلی تلاش می کند و من باید به او نمره خوبی بدهم (D: )

آیا این سند برای داوران مهم است؟

واقعا سوال اشتباهی میپرسی هر سند رسمی که نام شما را برای همیشه داشته باشد برای شما و آینده شما مهم است. شما یک دانشجوی کارشناسی ارشد هستید که احتمالاً تعداد کمی از انتشارات دارید (در صورت وجود) و پایان نامه کارشناسی ارشد نقطه عطف مهمی در انتقال شما از یک دانشجو به یک محقق است. همچنین یک سند کاملاً بزرگ است (بسیار بزرگتر از انتشارات علمی معمولی)، بنابراین نوشتن یک سند عالی در این مقیاس یک درس ارزشمند است حتی اگر می‌خواهید در صنعت کار کنید، جایی که گزارش‌های فنی / مستندات و موارد قابل تحویل کاملاً رایج هستند.

در نهایت، شما باید همیشه برای برتری تلاش کنید و همیشه بهترین کار را انجام دهید. شما باید طرز فکر دانش‌آموز خود را از “آیا انجام A نمره بهتری به من می‌دهد” به طرز فکر بزرگسالان تغییر دهید “آیا این واقعاً بهترین کاری است که می‌توانم در محدودیت‌های زمانی انجام دهم یا می‌توانم بهتر انجام دهم؟”. بنابراین شما باید بر تولید بهترین سند پایان نامه ای که می توانید (در محدودیت زمانی خود) تمرکز کنید، صرف نظر از اینکه کمیته چقدر ممکن است در مورد قضاوت آن ملایم باشد.

من سه پایان نامه کارشناسی ارشد نوشته ام که یکی از آنها بیشتر به نفع خودم بود، یکی تقریباً بی فایده بود و سومی در واقع به استاد راهنمای بعدی دکترای من منتقل شد. سناریوی دوم ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که تصمیم بگیرید در دانشگاه یا شاید حتی در صنعت ادامه دهید – کارفرمایان آینده ممکن است برای ارزیابی نقاط قوت و ضعف شما به آن علاقه نشان دهند.

در هر صورت، برای کارفرمایان آینده، پایان نامه ها، و از این نظر، سرپرستان پایان نامه شما (که داوران بالقوه هستند)، بسیار مهمتر از هر یک از نمراتی هستند که در هر یک از امتحانات خود کسب کرده اید. بنابراین شخصاً می گویم بله پایان نامه های کارشناسی ارشد برای آینده شغلی شما مهم هستند.

ممکن است پاسخ مستقیم تری به سوال شما باشد، پاسخ من ممکن است انگیزه طولانی مدت تری برای ارائه یک پایان نامه با کیفیت خوب ارائه دهد!

بنابراین برای انجام دفاع از پایان نامه و رساله دکتری در رشته هایی مانند مدیریت داشتن سند پایان نامه مهم است.

حتما ببینید

انتخاب موضوع پایان نامه و رساله خوب برای انجام

بهترین موضوعات پایان نامه 2020: ایده های تازه برای زمینه های مختلف که می توان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.